Sme obyčajní ľudia, zarábajúci neobyčajným spôsobom a toto môže byť aj Váš prvý krok k finančnej nezávislosti.

 

“Je to práve v momentoch tvojho rozhodovania, kedy sa formuje tvoj osud.” 

Tony Robbins

 

Viete si predstaviť, aký život by ste žili, keby ste si vedeli vybudovať časovo nenáročný biznis na internete?

My dnes už našťastie vieme, že na to, aby človek dokázal odpovedať na túto otázku, nemusí byť „vyvoleným“. Naším cieľom na začiatku bolo zarobiť na internete každý mesiac akýkoľvek obnos peňazí, no zanedlho a ciele sa prirodzene krok po kroku zvyšovali. Chceli sme si každý mesiac zaplatiť malé výdavky, či účet za telefón peniazmi zarobenými online. Netrvalo dlho, kým sme sa dopracovali do bodu, keď nám zisk z nášho online biznisu zarobil aj na nájom.

Je to fantastický pocit!

Pokoj, ktorý nám tento zdroj príjmov ponúka, je úžasný. Takýto pasívny príjem je akoby s vami žil ďalší člen domácnosti, ktorý neje, nespí, o ktorom celý čas v podstate ani neviete. Spomeniete si naňho iba vždy na konci mesiaca, keď vám príde extra výplata na účet.

KOMPLETNÝ POSTUP NÁJTETE NA TOMTO ODKAZE

Veď pouvažujte, ako by ste sa cítili, keby ste sa ráno zobudili a na vašej stránke by ste si prečítali, že za uplynulých 24 hodín ste predali 5, 10 či 25 kópií svojej knihy a zarobili tak niekoľko desiatok eur bez toho, aby ste strávili dlhé hodiny v práci?

Každý jeden predaj kópie knihy bol pre nás iskričkou nádeje. To, že systém, o ktorom sa dozviete, funguje, vieme na 100 %. Otázkou teda nie je, či sa oplatí skúsiť niečo nové... Otázkou je koľko kníh by ste si vytvorili, keby ste vedeli, že každá vám dokáže zarobiť niekoľko desiatok eur denne?

Sme žijúcim dôkazom toho, že je to možné. Nie je vôbec potrebné mať špeciálne zručnosti či 10-ročné skúseností, aby ste začali s online predajom kníh. V priebehu niekoľkých týždňov od dňa, keď sme sa rozhodli vykročiť do neznáma, sme videli prvé výsledky našej práce. Deň za dňom sme boli viac a viac odhodlaní sa učiť a posúvať vpred. A s radosťou dnes pozorujeme ako prvé predaje tešia našich čitateľov.

Začnime pekne poporiadku.

Po vysokej škole sme sa rozhodli odcestovať  a rok pracovať v USA. S nádhernými spomienkami, aká skvelá bola Amerika počas našich dvoch predošlých letných prázdnin, sme si boli viac než istí, že ak 4 mesiace boli skvelé, tak rok musí byť minimálne 4-krát lepší. Naša posledná cesta do USA však nebola sprevádzaná toľkými úsmevmi a smiechom ako tie predošlé.

Uplynulo niekoľko mesiacov našej pracovnej nespokojnosti a my sme si uvedomovali, že čas, ktorý tam môžeme stráviť, je obmedzený. Obaja sme vedeli, že určite existuje dôvod, prečo sme práve tam, je tu jednoducho niečo čo sa máme naučiť. Potrebovali sme len zistiť, čo sa skrýva v týchto dňoch v práci so zaťatými zubami, a preto sme začali pátrať.

Pred troma rokmi nič nedávalo zmysel.

„Vašu budúcnosť vytvára to, čo robíte dnes, nie to, čo budete robiť zajtra.“
Robert Kiyosaki

V tom období sme pracovali 16 hodín denne a boli sme pravidelne príliš unavení, aby sme mohli žiť náš „americký sen“, keď sme konečne mali voľno a nepracovali. A to je ono, bod zlomu v našich životoch, keď sa situácia v práci zhoršila natoľko, že sme začali konať... pravdepodobne by sme sa bez toho nedostali k ďalším „dverám“ nášho života.

Zmeniť uhol pohľadu a spôsob myslenia však bolo nevyhnutnosťou na ceste za našimi snami.

Začali sme študovať, počúvali audioknihy a v každej voľnej chvíli hľadali nové informácie o tom, ako funguje podnikanie na internete, čo znamená pasívny príjem a tiež aj to, ako ho vybudovať od nuly. Po pochopení základných princípov pasívneho príjmu sme sa síce tešili, ale našu otázku, čo ďalej, sme mali na tanieri každé ráno. Len vďaka tomu, že sme v tom období neprijali „život taký, aký bol“, sa dnes môžeme tešiť úspechom, ktoré už štvrtý rok oslavujeme mesiac čo mesiac.

KOMPLETNÝ POSTUP NÁJTETE NA TOMTO ODKAZE

Ďakujeme, Julka a Dominik 🙂

... a takto sme sa cítili, keď sme dokončili knihu
Moderný Bohatý 🙂